Atvira Ignalinos jaunimo erdvė

Ignalinos atvira jaunimo erdvė

Atvira Ignalinos jaunimo erdvė – saugi aplinka,kurioje gali užsiimti mėgstama veikla (įvairūs stalo, lauko ir kiti žaidimai, sportas, mokymai, konkursai, kūrybinės dirbtuvės, muzikavimas, paskaitos, vakarėliai ir t.t.), įgyvendinti savo idėjas, diskutuoti rūpimais klausimas bei pagal poreikį gauti emocinį palaikymą.

Oficialiai laukiamas 14-29 metų jaunuolis, Bet vyksta veiklos ir su jaunesniais vaikais. Pvz.: kūrybinės dirbtuvės, stovyklos, darbų pamokos klasėm.

Erdvės misija

Atvira jaunimo saviraiškos erdvė, atitinkanti jaunimo poreikius, padedanti spręsti jaunimo problemas, stiprinti jaunimo motyvaciją įsitraukti į miesto ekonominį, socialinį, pilietinį gyvenimą, telkiantis dalyvauti sprendžiant jaunimo saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo problemas.

Trumpa istorija:

Idėja kilusi draugų kompanijoje vienu metu begyje, gavus patalpas ir prisijungus prie Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos pradėtas vygdyti atviras darbas su jaunimu. Taip pat organizuota labdaringos bei laisvalaikio veiklos orentuotos į Ukrainiečius gyvenančius Ignalinoje. Esame įsikūrę šalia mokyklos, moksleivių namų, kultūros centro. Taigi lokacija labai patogi jaunuoliams.

Vyksta individualios konsultacijos su jaunimo darbuotoja, esant rimtai priežaščiai yra bendradarbiaujama su mokyklomis, Ignalinos sveikatos biuro psichologe.